10/100/1000Mbps Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter Singlemode Vieno Pluošto SC Uosto 20KM Vidinis Maitinimo šaltinis

10/100/1000Mbps Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter Singlemode Vieno Pluošto SC Uosto 20KM Vidinis Maitinimo šaltinis

10/100/1000Mbps Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter Singlemode Vieno Pluošto SC Uosto 20KM Vidinis Maitinimo šaltinis

  • Kategorija: Ryšių Įranga
  • Produkto Kodas : g5192
  • Prieinamumas : Yra sandėlyje
  • €13.91


10/100/1000Mbps Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter Singlemode Vieno Pluošto SC Uosto 20KM Vidinis Maitinimo šaltinis

Savybės:

· Teikti dual SC pluošto jungtis ir vieną UTP jungtis

· Visiškai Atitinka su IEEE802.3z/AB 1000Base-T/SX/LX/ZX.

· Automatinio aptikimo half/full duplex perdavimo režimas Tx prievadas

· Auto-derybos dėl 10/100/1000Mbps norma ir Auto-MDI/MDIX už Tx prievadas

· Teikti jungiklis konfigūraciją, half/full duplex perdavimo režimas Fx prievadas

· Pratęsti pluošto atstumas iki 20km

· 6 LED ekranas Maitinimo, FDX/Col, FX (Link/Act), TX (Link/Act), FX 1000, TX 100

· Lengva peržiūrėti LED indikatoriai suteikia statusas lengvai stebėti tinklo veiklą

· Išorinis maitinimo šaltinis

· Maitinimo adapteris:5V 1A

Techniniai duomenys:

Standartas

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX/FX Fast-Ethernet

IEEE802.3z/ab 1000BASE-FX/TX 1000M-Ethernet

RJ-45 Port

Auto-MDI/MDIX

Pluošto Uosto

Skaidulų Tipas

Bangos ilgis

Siųsti Galios

SC

1550nm

SMF: -20dBm(min.) 0dBm(maks.)

Dažnio Poslinkis

±125,000 bps (arba ± 100ppm)

MTU

Daugiau nei 9036 baitų

Matmenys(WxDxH)

170x110x30mm (Vidinis maitinimo)

Įėjimo Įtampa

DC5V2A( Išorės įėjimo galia : AC100V-AC240V/50-60HZ )

OperationTemperature

0°C~70°C

Parduotuvės Temperatūra

NUO -40°C~85°C

Oro drėgnumas

5%~95% nesikondensuojantis

Svoris

0.35 kg/Vnt. (Vidinis Maitinimo)

LED Aprašymas:

LED

Spalva

Funkcija

FX 1000

Žalia

Šviečia, kai 1000Base-FX operacija

FX Link/ACT

Žalia

Šviečia, kai pluošto kabelio prijungimas nuotolinis prietaisas yra geras. Bliks, kai bet FX eismo yra

Galia

Žalia

Šviečia, kai +5V yra Maitinimas

FDX/Col

Žalia

Šviečia, kai visiškas dupleksinis režimas yra įjungtas. Mirksi, kai susidūrimas yra

TX 100

Žalia

Šviečia, kai 100Base-TX kabelis operacija

TX Link/ACT

Žalia

Šviečia, kai TP kabeliu su nuotolinis prietaisas yra geras. Mirksi, kai bet koks eismas yra

ES maitinimo adapteris yra available upon request.

Žymos: Optinio Tinklo Įranga, Pigūs Optinio Tinklo Įranga, 10/100/1000Mbps Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter Singlemode Vieno Pluošto SC Uosto 20KM Vidinis Maitinimo šaltinis.

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 25cm x 15cm x 10cm (9.84in x 5.91in x 3.94in)
  • Pakuotės Svoris: 0.6kg (1.32lb.)

  • Maks. Duomenų Perdavimo Sparta: 1000Mbps/1Gbps
  • Jungtis: SC
  • Pluošto: Dual Pluošto
  • Režimas: Singlemode
  • Perdavimo Atstumas: 20km
  • Modelio Numeris: HTB-4100-B
  • Prekės Pavadinimas: AUA
  • Maitinimo Šaltinis: Vidaus
JTravnicek 2017-11-16

ems it very fast, commodity заказывал thats whats externally, however медюков from other reason boxes are passport, this little насторожило, until тестировал operation, hope everyone will normally

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good